Uczniowie

Materiały do nauczania zdalnego:

UWAGA: Większość materiałów jest podzielona na konkretne dni i klasy (znajdziesz je poniżej), natomiast część materiałów jest przewidziana na więcej niż jeden dzień – te materiały znajdziesz na dole tej strony w dziale “Materiały zbiorcze”.

“EduNect Login: …… Hasło: …….
Zapomniałeś loginu i hasła
Zadzwoń: 501866842
Miłej nauki.”

Komunikat dla nauczycieli: od 20.03.2020 r. prosimy przesyłać tylko pliki .pdf

 

Biblioteka:

Tydzień czytania dzieciom o zwierzętach 2

Tydzień czytania dzieciom o zwierzętach

Dzień Dziecka on-line – propozycje biblioteki

26 maja Dzień mamy

Tydzień bibliotek – piątek

Tydzień bibliotek – czwartek

Tydzień bibliotek – środa

Tydzień bibliotek – wtorek

Tydzień bibliotek 2

Biblioteka – materiały on-line dla uczniów

Tydzień bibliotek

List do Ósmoklasistów

– ORGANIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2020 W PSP W  ŁUBNIANACH
– OŚWIADCZENIE RODZICA

krzyżówki logopedyczne

Materiały na czwartek 25.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

25.06.20r.kólko j.niem. kl 1 – 3 *** plik 2

SKS Klasa I-II

SKS Klasa VII-VIII

25.06.2020r. Prezentacja od psychologa dla uczniów klasy VIII na temat adaptacji szkolnej

25.06.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 *

25.06.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 *

Klasa I:

angielski

EW

religia

niemiecki *** plik 2

Klasa II:

25.06.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Klasa IV:

Klasa 4 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. WOS
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

 

Materiały na środę 24.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

Prezetacja od psychologa dla klas VI- VIII ROLA WSPARCIA SPOŁECZNEGO W ZAPOBIEGANIU

SKS kl. V-VI dziewczęta

24.06.2020 r. klasy 5 -7 – Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa I:

niemiecki *** plik 2

EW

Klasa II:

24.06.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:15 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 ”)

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

niemiecki

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. angielski
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

24.06.2020 r. Klasa 8 – Zajęcia dydaktycvzno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem *** plik 2

 

 

 

Materiały na wtorek 23.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

SKS Klasa VII-VIII

23.06.kółko j angielskiego 1-3

23.06.2020r.,koło sachowe, kl. I-III

Klasa I:

EW

niemiecki

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

edukacja informatyczna

Klasa IV:

klasa 4 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)
  8. d.w.z.j.pol.

Klasa VII:

klasa 7 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

 

klasa 8 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. mn narodowej
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j. niemiecki
  8. w.d.ż

 

 

Materiały na poniedziałek 22.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

SKS kl. V-VI chłopcy

Klasa I:

angielski

religia

EW

Klasa II:

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. wf
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

* zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

 * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Koło matematyczne 22.06.2020 r.

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

 

 

Materiały na piątek 19.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

SKS Klasa III-IV 

Klasa I:

Edukacja informatyczna

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

Klasa IV:

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem
  4. inf grupa 2
  5. geografia
  6. w-f
  7. j. pol.
  8. j. polski
  9. k. j. pol.

 

 

 

Materiały na czwartek 18.06.2020 r.:

SKS kl. VII-VIII zajęcia odwołane (rada klasyfikacyjna)

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VI – VIII – ZACHOWANIA AGRESYWNE – część II – praktyczna

 

Materiały na środę 17.06.2020 r.:

17.06.2020r. Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VI – VIII – ZACHOWANIA AGRESYWNE część I – teoretyczna

SKS kl. V-VI dziewczęta

 

Materiały na poniedziałek 15.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
SKS Klasa V-VI chłopcy  **** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VII – VIII na temat uzależnień – część III – papierosy ***

Klasa I:

angielski

religia

EW

Klasa II:

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. wf
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

15.06.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

15.06.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa VIII Koło matematyczne

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

Nowa szkoła w Opolu Informacje dla uczniów

Nowa szkoła w Opolu Folder

– ORGANIZACJA EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2020 W PSP W  ŁUBNIANACH

– OŚWIADCZENIE RODZICA

ćwiczenia logopedyczne 8.06- 10.06

Materiały na piątek 12.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***

 

 

Materiały na środę 10.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe ***  Klasa 5 – 7 – Zajęcia wyównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją *** SKS kl. V-VI dziewczęta ***

Klasa I:

niemiecki *** plik 2

EW

Klasa II:

10.06.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:15 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 ”)

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. angielski
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa 8 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

 

Materiały na wtorek 9.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***  koło szachowe I-III *** SKS Klasa VII-VIII *** 9.06.kółko 1-3  ang***

Klasa I:

EW

niemiecki

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

edukacja informatyczna

Klasa IV:

klasa 4 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)
  8. d.w.z.j.pol.

Klasa VII:

klasa 7 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

klasa 8 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. mn narodowej
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j. niemiecki
  8. w.d.ż

ćwiczenia logopedyczne 2.06- 5.06

 

 

Materiały na poniedziałek 8.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej **** SKS Klasa V-VI chłopcy *** Prezentacja od psychologa dla klas VII-VIII na temat uzależnień od substancji – część II – alkohol ***

Klasa I:

angielski

religia

EW

Klasa II:

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

Wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. wf
  6. m. n. niem.

Klasa V a:
08.06.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:
08.06.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka
    Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa VIII Koło matematyczne 8.06.2020 r.

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

 

 

 

Materiały na piątek 5.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** SKS Klasa III-IV ***

Klasa I:

EW

edukacja_informatyczna_klasa_1

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

Klasa IV:

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka *** załącznik
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka * plik 2

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem
  4. inf grupa 2
  5. geografia
  6. w-f
  7. j. pol.
  8. j. polski
  9. k. j. pol.

 

 

Materiały na czwartek 4.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej **** 04.06.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 * *** 04.06.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 * *** SKS kl. I-II *** SKS kl. VII-VIII *** kółko j.niem. kl.1-3 *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VII – VIII na temat uzależnień od substancji – część I – narkotykI, dopalaczE i lekI. ***

Klasa I:

angielski

EW

religia

niemiecki

Klasa II:

04.06.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:15 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2”)

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Klasa IV:

04.06.2020 r. klasa IV – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego docx

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

04.06.2020 r. Klasa 5a i 5b – Zajęcia dtydaktyczno-wrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

04.06.2020 r. Klasa 5a i 5b – Zajęcia dtydaktyczno-wrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka *** plik 2 *** plik 3
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka *** plik 2 *** plik 3

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

 

Materiały na środę 3.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe *** SKS Klasa V-VI dziewczęta *** BIEG MONDO Klasa IV-VIII *** 03.06.2020 r. Klasy 5-7 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dl uczniów z dysleksją. ***

Klasa I:

niemiecki

EW

Klasa II:

03.06.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *
Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:00 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 ”)

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. angielski
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa 8 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f plik 1 *** plik 2
  8. mn.nar.niem

 

 

Materiały na wtorek 2.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***  SKS Klasa VII-VIII *** kółko z angielskiego 1 -3 | EduNect konkurs regulami | EduNect konkurs materiały **** KOŁO SZACHOWE, KL. I-III ***

Klasa I:

EW

niemiecki

Klasa II:

EW

angielski *** EduNect konkurs regulami | EduNect konkurs materiały

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

edukacja informatyczna

Klasa IV:

klasa 4 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f *** plik 2
  4. muzyka *** załącznik
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f *** plik 2
  5. j. polski *** plik 2
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka *** załącznik
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki
  6. w d ż
  7. w-f *** plik 2

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f *** plik 2
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f *** plik 2
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)
  8. d.w.z.j.pol.

Klasa VII:

klasa 7 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f *** plik 2
  7. an.

Klasa VIII:

klasa 8 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. mn narodowej
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j. niemiecki
  8. w.d.ż

 

 

 

Materiały na poniedziałek 1.06.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***  SKS klasa V-VI chłopcy ***

Ćwiczenia logopedyczne 25-29. 05

 

Materiały na piątek 29.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***  SKS III-IV. Skakanka ***

Klasa I:

EW

edukacja_informatyczna_klasa_1

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

Klasa IV:

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski *** plik 2

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka *** załącznik
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem *** karta pracy
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem *** karta pracy
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem
  4. inf grupa 2
  5. geografia
  6. w-f
  7. j. pol.
  8. j. polski
  9. k. j. pol.

 

 

Materiały na czwartek 28.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ****  28.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 * ****
28.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 * *** SKS kl. VII-VIII dz, chł *** SKS I-II. Skakanka *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VII – VIII na temat uzaleznienia od sportu *** kółkoj.niem. ***

Klasa I:

angielski

EW

religia

niemiecki

Klasa II:

niemiecki *** plik 2

EW

28.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:00 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2”)

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Klasa IV:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

 

Materiały na środę 27.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe.-27.05.2020r. *** SKS kl. V-VI dziewczęta *** Klasa 5-7 – Zajęcia wyrównawcze dla uczniów z dysleksją ***

Klasa I:

niemiecki

EW

Klasa II:

27.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:00 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 ”)

EW

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. angielski
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa 8 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

 

 

Materiały na wtorek 26.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***  SKS kl. VII-VIII dz, chł *** kółko z angielskiego 1 -3 **** KOŁO SZACHOWE, KL. I-III ***

Klasa I:

EW

niemiecki

Klasa II:

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

edukacja informatyczna

Klasa IV:

klasa 4 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka *** załącznik
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka *** załącznik
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:30
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)
  8. d.w.z.j.pol.

Klasa VII:

klasa 7 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

klasa 8 zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. mn narodowej
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j. niemiecki
  8. w.d.ż

krzyżówki logopedyczne 18-22.05

Materiały na poniedziałek 25.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej **** SKS klasa V-VI chłopcy ***

Klasa I:

angielski

religia

EW

Klasa II:

niemiecki *** plik 2

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

Wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. wf
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

18.05.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski *** plik 2
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

18.05.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Klasa VIII Koło matematyczne 25.05.2020 r.

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

 

 

Materiały na piętek 22.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej **** SKS klasa III-IV ***

Klasa I:

edukacja_informatyczna_klasa_I

EW

Klasa II:

angielski

EW

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

Klasa IV:

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski *** plik 2

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Klasa 7 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

22.05.2020 r. * informatyka * klasa 8 grupa 2 *

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem
  4. geografia
  5. w-f
  6. j. pol.
  7. j. polski
  8. k. j. pol.

 

Materiały na czwartek 21.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej **** 21.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 * *** 21.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 * *** SKS Klasa I-II *** SKS Klasa VII-VIII *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas VI – VIII na temat ZABURZEŃ ODŻYWIANIA *** kólko j. niem. kl.1-3 ***

Klasa I:

angielski

EW

religia

niemiecki

Klasa II:

21.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *
Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:00 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2”)

religia

niemiecki *** plik 2

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Klasa IV:

Zajęcia dydaktyczno-wyurównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 20.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas I-III – Bajki terapeutyczne część III *** SKS klasa V-VI dziewczęta *** Zajęcia świetlicowe *** klasy 5-7 – Zajęcia dydaktyczne z języka polskiego dla uczniów z dysleksją ***

Klasa I:

niemiecki

EW

Klasa II:

EW

niemiecki

20.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 * Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:00 (szczegóły po kliknięciu w link “edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 ”)

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

 

 

Materiały na wtorek 19.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** SKS Klasa VII-VIII dziewczęta *** 19.05 kółko j. angielskiego 1-3 *** koło szachowe, kl.I-III ***

Klasa I:

EW

niemiecki

Klasa II:

angielski

EW

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

edukacja_informatyczna_klasa_III

religia

Klasa IV:

19.05 klasa 4 zaj.wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f *** plik 2
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f *** plik 2
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f *** plik 2
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

Klasa 6 a i 6b – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f *** plik 2
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

19.05 klasa 7 zaj.wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f *** plik 2
  7. an.

Klasa VIII:

19.05 klasa 8 zaj.wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem *** test *** nagranie do testu
  8. w.d.ż

 

Materiały na poniedziałek 18.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Harmonogram zajęć SKS dla klas V-VIII *** SKS poniedziałek kl.V-VI chłopcy ***

Klasa I:

angielski

religia

EW

Klasa II:

niemiecki

religia

EW

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

Wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

18.05.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski *** plik 2
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

18.05.2020 r. * zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Koło matematyczne 18.05.2020 r.

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

Ćwiczenia logopedyczne 11-15.05.2020: wymowa “sz”, wymowa “r”

Materiały na piątek 15.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe ***

Klasa I:

EW

edukacja_informatyczna_klasa_1

Klasa II:

angielski

EW

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

SKS

Klasa IV:

SKS

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka *** załącznik audio

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem
  4. inf grupa 2
  5. geografia
  6. w-f
  7. j. pol.
  8. j. polski
  9. k. j. pol.

 

 

Materiały na czwartek 14.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***
14.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 ***
14.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 *** kółko j.niem.kl.1-3 *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas I-III – Bajki terapeutyczne, część II ***


Klasa I:

Doskonalimy koordynację. Domowa drabinka koorynacyjna. SKS I-II

angielski

EW

religia

niemiecki

Klasa II:

Doskonalimy koordynację. Domowa drabinka koorynacyjna. SKS I-II

niemiecki

14.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Klasa IV:

klasa 4 – Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

klasa 5 a i 5 b – Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

klasa 5 a i 5 b – Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang *** plik 2
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 13.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe *** klasa 5 -7 – Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją ***

Klasa I:

EW

niemiecki

Bajki terapeutyczne – część I – prezentacja

Klasa II:

niemiecki

EW

13.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

niemiecki

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. m. nar. niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang
  5. historia
  6. mn.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem *** plik 2

 

Materiały na wtorek 12.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe ***

Klasa I:

koło szachowe

12.05 kółko j angielskiego 1-3

EW

niemiecki

Klasa II:

koło szachowe

angielski

12.05 kółko j angielskiego 1-3

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

edukacja informatyczna

koło szachowe

12.05 kółko j angielskiego 1-3

muzyka *** plik 2

religia

Klasa IV:

12.05 klasa 4 zaj.wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki: Język Mniejszości Narodowej
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

12.05 klasa 7 zaj. wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

12.05 klasa 8 zaj. wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem
  8. w.d.ż

Ćwiczenia logopedyczne do pracy w domu 4-8.05.2020 r.

propozycje Quizów – biblioteka poleca

Materiały na poniedziałek 11.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** ***

Klasa I:

angielski

EW

religia

Klasa II:

niemiecki

materiał z biblioteki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

koło matematyczne

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

 

Materiały na piątek 8.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Zajęcia świetlicowe *** ***

Klasa I:

EW

Edukacja informatyczna

Klasa II:

angielski *** angielski plik 2

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna *** Mapa Polski

niemiecki

SKS: plik 1 *** plik 2

Klasa IV:

SKS: plik 1 *** plik 2

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. ang.
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. angielski
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zjęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

informatyka * klasa 8 grupa 2 *

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem inf
  4. geografia
  5. w-f
  6. j. pol.
  7. j. polski
  8. k. j. pol.

 

Materiały na czwartek 7.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze:
Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** 07.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 * ***
07.05.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 * *** Zajęcia świetlicowe *** kółka j. niemieckiego dla klas 1-3 ***

Klasa I:

angielski

religia

niemiecki

SKS kl. I-II

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

religia

niemiecki

SKS kl. I-II

07.05.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

religia

Klasa IV:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 6.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** 06.05.2020r. Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII na temat sytuacji konfliktowych *** Zajęcia świetlicowe *** klasy 5-7 – Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Komunikat dla uczniów Pani Anny Maziarz: W związku z tym, że wystąpiły trudności w przepływie informacji i materiałów na mój adres mailowy, podaję mój oficjalny, aktualny adres mailowy do korespondencji: annamaziarz@psplubniany.pl

Klasa I:

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski *** audio
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka
    Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównacze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

 

Materiały na wtorek 5.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** koło szachowe I – III *** Zajęcia świetlicowe ***

Klasa I:

kółko języka angielskiego dla klas 1-3

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

Klasa II:

kółko języka angielskiego dla klas 1-3

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

kółko języka angielskiego dla klas 1-3

edukacja informatyczna

muzyka

religia

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

wyr. z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki: Język Mniejszości Narodowej
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

wyr. z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

wyr. z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem *** Computer-vor-und-Nachteile
  8. w.d.ż

 

Materiały na poniedziałek 4.05.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Świetlica ***

Klasa I:

religia

angielski

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

niemiecki

religia

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

wdż

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

angielski

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

koło matematyczne

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

    Biblioteka:

    Biblioteka – materiały on-line dla uczniów

    Jakie to przysłowie lub powiedzenie

    Nauczyciel bibliotekarz zachęca do udziału w konkursie literackim “Popisz się talentem 2020 – Daj Zwierzakom głos”.

Ćwiczenia logopedyczne 27 – 30.04.2020: plik 1 *** plik 2 *** plik 3

Piątek 1.05.2020 r.:

1 MAJ -DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH

 

Materiały na czwartek 30.04.2020 r.:

Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII na temat asertywności

Dzień wolny od zajęć dydaktyczno – wychowawczych (zobacz komunikat dyrektora).

 

Materiały na środę 29.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** 28.04.20r. Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII na temat autoprezentacji *** Zajęcia świetlicowe ***

Klasa I:

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

Klasa II:

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

niemiecki

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka zastępstwo p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 9:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją – klasy 5-7

  1. m.nar.niem plik 1 *** plik 2
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją – klasy 5-7

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki plik 1 *** plik 2
  5. zaj. z wych
  6. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  7. geografia

Klasa VI a:

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją – klasy 5-7

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją – klasy 5-7

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją – klasy 5-7

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka zastępstwo p. A. Chamielec
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

Materiały na wtorek 28.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** ***

Klasa I:

kółko szachowe

angielski – kółko

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

kółko szachowe

angielski – kółko

angielski

Uczniowie klasy II lekcje on-line mają od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.30 do 10.50, natomiast w piątek od 9.10 do 11.30.

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

edukacja informatyczna

kółko szachowe

angielski – kółko

Edukacja wczesnoszkolna

religia

Klasa IV:

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika
    zajęcia wyrównawcze z matematyki

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka -nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki: Język Mniejszości Narodowej plik 1 *** plik 2 | Własna Historia i Kultura
  6. w d ż
  7. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik3

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

klasa 6 a i 6 b -zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. matematyka – zastępstwo p. N.Dreier
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka -zastępstwo p. A. Chamielec zajęcia wyrównawcze z matematyki
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka – nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem
  8. w.d.ż
    zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

 

Materiały na poniedziałek 27.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Świetlica ***

Klasa I:

angielski

religia

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

religia

niemiecki

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski *** plik 2

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

wdż

  1. polski
  2. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

* zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. polski
  2. religia
  3. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  4. matematyka zastępstwo p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 9:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. historia
  6. whik

Klasa V b:

* zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 5a, 5b *

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka zastępstwo p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  7. religia

Klasa VIII:

  1. matematyka- zastępstwo p. A. Chamielec
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  8. k. mat – nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

20-24.04 Ćwiczenia logopedyczne grupowe i indywidualne. *** krzyżówka logopedyczna

Materiały na piątek 24.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej ***

Prezentacja od psychologa dla klas V-VIII dot. komunikacji ***

Klasa I:

Edukacja informatyczna

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

angielski

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

SKS

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

Klasa IV:

SKS

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka zastępstwo p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:46 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b:

  1. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  6. j.ang.

Klasa VII:

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem inf
  4. geografia
  5. w-f
  6. j. pol.
  7. j. polski
  8. k. j. pol.
    informatyka * klasa 8 grupa 2

 

Materiały na czwartek 23.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** Propozycje zajęć w ramach świetlicy. Dla chętnych. 23.04.2020 *** 23.04.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 * *** 23.04.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 *** 24_04_2020_zajecia_swietlicowe_dzien_ziemi

Klasa I:

angielski

Edukacja wczesnoszkolna

SKS

religia

niemiecki

Klasa II:

niemiecki

SKS

religia

* edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

religia

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

polski

  1. plastyka
  2. religia *** Dzieje Hioba- prezentacja
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim

Klasa V a:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

  1. m.nar.niem plik 1 *** plik 2
  2. polski
  3. w-f
  4. matematyka zastępstwo- p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 11:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem plik 1 *** plik 2
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  6. religia
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka zastępstwo – p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 9:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka zastępstwo – p. A.Chamielec
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 22.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej *** 21.04.20r. Prezentacja od psychologa dla uczniów klas I – IV na temat komunikacji *** Zajęcia świetlicowe na dzień 22.04.2020r. *** 22_04_2020_zajecia_swietlicowe_dzien_ziemi

Klasa I:

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

niemiecki

22.04.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski UWAGA!Zmiana linku do lekcji on -line z języka angielskiego. Szczegóły w pliku.

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka zastępstwo p. N. Dreier Zapraszam przed ekrany o godzinie 9:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

V-VII Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. m.nar.niem
  2. ang. UWAGA!Zmiana linku do lekcji on -line z języka angielskiego. Szczegóły w pliku.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem *** karty pracy

Klasa V b

V-VII Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  7. geografia

Klasa VI a:

V-VII Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. w h i k plik 1 *** plik 2
  2. polski
  3. matematyka Zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang UWAGA!Zmiana linku do lekcji on -line z języka angielskiego. Szczegóły w pliku.
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

V-VII Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. religia
  5. polski
  6. whik plik 1 *** plik 2
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

V-VII Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki plik 1 *** plik 2
  4. matematyka nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

  1. historia
  2. religia
  3. polski zaj. wyrównawcze
  4. polski
  5. matematyka zastępstwo p. A. Chamielec
  6. angielski UWAGA!Zmiana linku do lekcji on -line z języka angielskiego. Szczegóły w pliku.
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

Materiały na wtorek 21.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Propozycje zajęć świetlicowych, dla chętnych. 21.04.2020 *** Dyżury nauczycieli świetlicy- pomoc dla uczniów w odrabianiu zadań domowych i wsparcie dla rodziców oraz specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno -pedagogicznej

Klasa I:

angielski – kółko

koło szachowe kl. I-III

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

Klasa II:

angielski

angielski – kółko

koło szachowe kl. I-III

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja informatyczna

angielski – kółko

koło szachowe kl. I-III

Edukacja wczesnoszkolna

religia

Klasa IV:

zaj. wyrównawcze z matematyki

niemiecki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki: Język Mniejszości Narodowej
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

d.w.z.j.pol.

  1. matematyka (zastępstwo p. N.Dreier) * zapraszam przed ekrany o godzinie 9:06 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

21.04 klasa 7 zaj. wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka (zastępstwo p. A. Chamielec)
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki plik 1 *** plik 2
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem
  8. w.d.ż

 

 

Materiały na poniedziałek 20.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Propozycje zajęć w ramach świetlicy – dla chętnych ***

Klasa I:

Edukacja wczesnoszkolna

angielski

religia

Klasa II:

niemiecki

religia

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna

angielski plik 1 *** plik 2

Klasa IV:

wdż

  1. polski
  2. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  3. angielski
  4. religia *** Historia Tobiasza
  5. w-f
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

niemiecki

niemiecki plik 2

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b

niemiecki

niemiecki plik 2

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  6. polski

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka
  5. religia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. angielski (lekcja o 10.45 na jitsi)
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

  1. matematyka (nauczyciel na zwolnieniu lekarskim)
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f

 

Materiały na piątek 17.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Prezentacja od psychologa dla uczniów i rodziców STYLE I SPOSOBY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM *** Propozycje zajęć w ramach świetlicy. Dla chętnych. 17.04.2020

Klasa I:

Edukacja wczesnoszkolna

Edukacja informatyczna

Klasa II:

angielski

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

SKS

Klasa IV:

SKS

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.

Klasa V b

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem *** plik 2
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem *** plik 2
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem inf
  4. geografia
  5. w-f
  6. j. pol
  7. j. pol
  8. k. j. pol.
    informatyka grupa 2

 

Materiały na czwartek 16.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Propozycje zajęć w ramach świetlicy. Dla chętnych. 16.04.2020 *** 16.04.2020 r. * koło informatyczne * klasy 1, 2, 3, 4 **** 16.04.2020 r. * koło informatyczne * klasy 5a, 5b, 6a, 6b, 7, 8 ***

Klasa I:

niemiecki – kółko

angielski plik 1 *** plik 2

SKS

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

religia

Klasa II:

SKS

niemiecki

* edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

religia

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

religia

Klasa IV:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. plastyka
  2. religia *** plik 2 – Prezentacja
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f
  6. matematyka

Klasa V a:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. polski *** załącznik – mapa
  3. w-f
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka plik 1 *** plik 2

Klasa V b:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:00 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

Materiały na środę 15.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Świetlica – gry i zabawy *

Klasa I:

niemiecki

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

niemiecki

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

EW

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka * Zapraszam przed ekrany na godz. 10:15 * * Lekcji online. * * Szczegóły w lekcji matematyki *
  4. ang
  5. historia
  6. m.nar.niemniemiecki 2

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem plik 1 *** plik
    niemiecki 2
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  7. religia

Klasa VIII:

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski: plik 1 *** plik 2 *** plik 3 *** plik 4 *
  7. w-f
  8. mn.nar.niem plik 1 *** plik 2

Zajęcia logopedyczne 6 -10.04.2020 r.

Komunikat 7.04.2020 r.

Materiały na środę 8.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Zajęcia świetlicowe

Klasa I:

Prezentacja od psychologa dla kla I-IV Trening negocjacji. Skuteczne metody rozwiązywania konfliktów

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

niemiecki

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Prezentacja od psychologa dla kla I-IV Trening negocjacji. Skuteczne metody rozwiązywania konfliktów

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski

Prezentacja od psychologa dla kla I-IV Trening negocjacji. Skuteczne metody rozwiązywania konfliktów

Edukacja wczesnoszkolna

niemiecki

Klasa IV:

Prezentacja od psychologa dla kla I-IV Trening negocjacji. Skuteczne metody rozwiązywania konfliktów

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem plik 1 *** plik 2

Klasa V a:

klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem *** plik 2

Klasa V b:

klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka * Zapraszam przed ekrany na godz. 10:15 *
    * Lekcji online. *
    * Szczegóły w lekcji matematyki *
  4. ang
  5. historia
  6. m.nar.niem | niemiecki plik 1 *** plik 2

Klasa VI b:

klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2
  8. niemiecki plik 1 *** plik 2

Klasa VII:

klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

klasa 8 – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski
  5. matematyka
  6. angielski
  7. w-f
  8. mn.nar.niem *** plik 2

 

Materiały na wtorek 7.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Propozycje zajęć w ramach świetlicy – dla chętnych

Klasa I:

koło szachowe

Edukacja wczesnoszkolna

Kółko z j. angielskiego: plik 1 *** plik 2 *** plik 3 *** plik 4 *** plik 5

niemiecki

Klasa II:

angielski

koło szachowe

Kółko z j. angielskiego: plik 1 *** plik 2 *** plik 3 *** plik 4 *** plik 5

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

edukacja informatyczna

koło szachowe

Kółko z j. angielskiego: plik 1 *** plik 2 *** plik 3 *** plik 4 *** plik 5

Edukacja wczesnoszkolna

religia

Klasa IV:

zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka
  3. technika
  4. j.angielski
  5. niemiecki: Język Mniejszości Narodowej plik 1 *** plik 2 | Własna Historia i Kultura
  6. w d ż
  7. w-f

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski *** Załącznik
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. an.

Klasa VIII:

zajęcia wyrównawcze z matematyki

  1. informatyka grupa 1
  2. j. niemiecki
  3. religia
  4. fizyka
  5. matematyka
  6. chemia
  7. j.mn.nar.niem
  8. w.d.ż

 

Materiały na poniedziałek 6.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze:

Propozycje zajęć w ramach świetlicy. DLA CHĘTNYCH

Klasa I:

Edukacja wczesnoszkolna

angielski

religia

Klasa II:

niemiecki: plik 1 *** plik 2

religia

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

angielski: plik 1 *** plik 2 *** plik 3

EW

Klasa IV:

WDŻ

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f: plik 1 *** plik 2
  6. m. n. niem.

Klasa V a:

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

  1. polski
  2. religia
  3. w-f: plik 1 *** plik 2
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k

Klasa V b:

w-f przypomnienie

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka: plik 1 *** plik 2
  5. matematyka
  6. polski

Klasa VI a:

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

  1. w-f: plik 1 *** plik 2
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka
  5. religia
  6. m.nar.niem *** plik 2

Klasa VI b:

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f: plik 1 *** plik 2
  4. ang
  5. polski
  6. geografia

Klasa VII:

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

  1. polski
  2. angielski
  3. matematyka
  4. niemiecki ***
  5. biologia
  6. w-f: plik 1 *** plik 2
  7. religia
    niemiecki A. Maziarz

Klasa VIII:

Prezentacja od psychologa dla uczniów klas V-VIII – Pamięć i uczenie się

Koło matematyczne

  1. matematyka
  2. WOS
  3. edb
  4. biologia
  5. niem
  6. angielski
  7. W-f: plik 1 *** plik 2

 

Materiały na piątek 3.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Propozycje ćwiczeń w ramach zajęć świetlicy. DLA CHĘTNYCH!

Klasa I:

Edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

angielski

Pozostałe materiały do nauki przekazywane za pomocą WhatsAppa.

Klasa III:

niemiecki

SKS

Klasa IV:

klasa IV – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – język polski

SKS

  1. j. m. nar. niem
  2. z. z. wych.
  3. przyroda
  4. matematyka
  5. j. polski

Klasa V a:

klasa V – Zajęcia dydaktryczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka *** załącznik – organy
  6. z wych.

Klasa V b:

klasa V – Zajęcia dydaktryczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. matematyka
  2. w-f
  3. ang
  4. polski
  5. polski

Klasa VI a:

Klasa VI – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f: plik 1 *** plik 2

Klasa VI b:

Klasa VI – Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem: plik 1 *** plik 2
  3. j.polski
  4. w-f: plik 1 *** plik 2
  5. matematyka
  6. j.ang.

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 2
  2. geografia
  3. w-f: plik 1 *** plik 2
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

  1. fizyka
  2. WOS
  3. mn.nar.niem inf
  4. geografia
  5. w-f
  6. j. pol.
  7. j. polski
  8. k. j. pol.
    informatyka grupa 2

Materiały na czwartek 2.04.2020 r.:

Materiały zbiorcze: Edukacja wczesnoszkolna

ZABAWNE EKSPERYMENTY od psychologa dla uczniów klas I-IV

Propozycje ćwiczeń w ramach zajęć świetlicy. DLA CHĘTNYCH!

Koło informatyczne dla klas I, II, III, IV

Koło informatyczne dla klas V, VI, VII, VIII

Klasa I:

angielski

kółko z j. niemieckiego – karty pracy

SKS

religia

niemiecki: plik 1 *** plik 2

Klasa II:

Kółko j. niem.

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

niemiecki: plik 1 *** plik 2

SKS

religia

Klasa III:

Kółko j. niem.

religia

Klasa IV:

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f: plik 1 *** plik 2
  6. matematyka
    matematyka – zajęcia wyrównawcze *** karty pracy – zajęcia wyrównawcze

Klasa V a:

  1. m.nar.niem: plik 1 *** plik 2
  2. polski
  3. w-f: plik 1 *** plik 2 *** plik 3
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka

Klasa V b:

  1. ang
  2. mnar.niem: plik 1 *** plik 2
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f
    zaj.kor. – komp: plik 1 *** plik 2

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:15 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia
  5. polski
  6. fizyka
  7. historia

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski *** egzamin *** TEST mp3 *** repetytorium zip
  3. z wych.
  4. historia
  5. chemia
  6. w-f
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 1.04.2020 r.:

Uwaga: Lekcje online dla klas I –VII i korzystanie z Internetu przez uczniów w dniach 30.03 – 1.04.2020 r. odbywa się od godziny 13:00.
Więcej informacji tutaj:
Informacje dla uczniów

Materiały zbiorcze: Edukacja wczesnoszkolna
Zajęcia świetlicowe

Klasa I:

niemiecki

Klasa II:

niemiecki język mniejszości

edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Klasa III:

niemiecki: plik 1 *** plik 2 *** plik 3 *** plik 4 *** plik 5 *** plik 6

angielski

Klasa IV:

  1. przyroda
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem (zob. lekcja 1)

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski (plik powyżej)
  3. w-f
  4. niemiecki
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka * Zapraszam przed ekrany na godz. 14:30 * * Lekcja online. * * Szczegóły w lekcji matematyki *
  4. ang *** Grammar A2+_8 present perfect
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
  7. informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. religia

Klasa VIII:

ORGANIZACJA PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY – .j. obce

 

Materiały na wtorek 31.03.2020 r.:

Uwaga: Lekcje online dla klas I –VII i korzystanie z Internetu przez uczniów w dniach 30.03 – 1.04.2020 r. odbywa się od godziny 13:00.
Więcej informacji tutaj:
Informacje dla uczniów

Materiał zbiorczy: Propozycje zajęć w ramach świetlicy. Dla chętnych

Klasa I:

Koło szachowe

niemiecki

31.03 klasa I Edukacja wczesnoszkolna

Kółko z języka angielskiego

Klasa II:

Koło szachowe

Kółko z języka angielskiego

angielski

Klasa III:

Koło szachowe

Kółko z języka angielskiego

religia

Klasa IV:

  1. angielski
  2. polski
  3. w-f
  4. muzyka
  5. technika

Klasa V a:

  1. religia
  2. j. angielski
  3. matematyka
  4. w-f
  5. j. polski
  6. geografia

Klasa V b:

  1. w h i k
  2. muzyka: Plik 1, Plik 2
  3. technika
  4. j.angielski
  5. Niemiecki: Język Mniejszości Narodowej | Własna Historia i Kultura: plik 1 *** plik 2
  6. w d ż
  7. w-f
    geografia

Klasa VI a:

  1. d.w.z.j.pol.
  2. technika
  3. polski
  4. informatyka
  5. matematyka * zapraszam przed ekrany o godzinie 14:45 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. z wych
  7. w-f
  8. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 6a, 6b * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VI b:

  1. matematyka
  2. angielski
  3. polski *** załącznik – MAPA
  4. w-f
  5. plastyka
  6. informatyka grupa 1
  7. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 6a, 6b * zapraszam przed ekrany o godzinie 15:25
    (szczegóły po kliknięciu w link “zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki * klasa 6a, 6b ”)

Klasa VII:

  1. fizyka
  2. historia
  3. polski
  4. matematyka
  5. chemia
  6. w-f
  7. angielski

Klasa VIII:

ORGANIZACJA PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY matematyka

 

 

Materiały na poniedziałek 30.03.2020 r.:

Uwaga: Lekcje online dla klas I –VII i korzystanie z Internetu przez uczniów w dniach 30.03 – 1.04.2020 r. odbywa się od godziny 13:00.
Więcej informacji tutaj:
Informacje dla uczniów

Materiay zbiorcze: Prezentacja od psychologa na temat uczenia się dla uczniów klas I – IV

Ćwiczenia logopedyczne do ćwiczenia w domu – ćwiczenia na cały tydzień

Propozycje zajęć w ramach świetlicy – DLA CHĘTNYCH 30.03

Klasa I:

religia

angielski

30.03. edukacja wczesnoszkolna

Klasa II:

religia

Klasa III:

angielski

Klasa IV:

  1. polski
  2. matematyka
  3. angielski
  4. religia
  5. w-f
  6. m. n. niem.
    WDŻ

Klasa V a:

  1. polski
  2. religia
  3. w-f
  4. matematyka
  5. historia
  6. w h i k
  7. matematyka (zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b)
    Klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa V b:

  1. informatyka
  2. historia
  3. religia
  4. plastyka
  5. matematyka
  6. polski
  7. matematyka (zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla klas 5a, 5b)
    Klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa VI a:

  1. w-f
  2. angielski
  3. polski
  4. matematyka
  5. religia
  6. m.nar.niem
    Klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa VI b:

  1. historia
  2. z.wych
  3. w-f
  4. ang
  5. polski
  6. geografia
    Klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa VII:

  1. polski *** klasa 7, Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego
  2. angielski *** nagrania
  3. matematyka
  4. niemiecki
  5. biologia
  6. w-f
  7. religia
    Klasy V-VII Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów z dysleksją

Klasa VIII:

ORGANIZACJA PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 30.03 klasa VIII

 

 

Materiały na piątek 27.03.2020 r.:

Materiał zbiorczy: Propozycje ćwiczeń w ramach zajęć świetlicy. DLA CHĘTNYCH!

Klasa I:

Klasa II:

angielski

Klasa III:

SKS klasa III-IV 27.03

Klasa IV:

  1. j. m. nar. niem: plik 1, plik 2
  2. z. z. wych.
  3. przyroda- nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. matematyka
  5. j. polski
  6. klasa IV Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego- kopia
    WDŻ dla klasy IV.27.03.2020r.
    SKS klasa III-IV 27.03

Klasa V a:

  1. polski
  2. informatyka
  3. matematyka
  4. angielski
  5. muzyka
  6. z wych.
  7. klasa V zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Klasa V b:

  1. matematyka
  2. w-f KRZYŻÓWKA 1.INSTRUKCJA *** Krzyżówka1. Vb,VIII
  3. ang
  4. polski klasa V zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
  5. polski
    WDŻ dla klasy Vb.27.03.2020r.

Klasa VI a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. religia
  4. polski
  5. geografia
  6. w-f
  7. klasa VI Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Klasa VI b:

  1. historia
  2. j.mn.nar.niem
  3. j.polski
  4. w-f
  5. matematyka
  6. j.ang.
  7. klasa VI Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego

Klasa VII:

  1. informatyka grupa2
  2. geografia
  3. w-f
  4. biologia
  5. angielski
  6. polski
  7. muzyka

Klasa VIII:

  1. fizyka – nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  2. WOS
  3. mn.nar.niem inf
  4. geografia
  5. w-f KRZYŻÓWKA 1.INSTRUKCJA *** Krzyżówka1. Vb,VIII
  6. j. pol.
  7. j. polski
  8. k. j. pol.
    WDŻ dla kl.VIII-27.03.2020r.
    informatyka grupa 2

 

Materiały na czwartek 26.03.2020 r.:

Materiał zbiorczy: 26.03.2020r. Prezentacja od psychologa na temat wybranych przepisów prawa dla uczniów klas V – VIII

Klasa I:

SKS I-II – 2.KRZYŻÓWKA 2.INSTRUKCJA *** 2a.Krzyżówka 2 SKS I-II

angielski

Klasa II:

SKS I-II – 2.KRZYŻÓWKA 2.INSTRUKCJA *** 2a.Krzyżówka 2 SKS I-II

26.03.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *

niemiecki

Klasa III:

religia

Klasa IV:

  1. plastyka
  2. religia
  3. polski
  4. angielski
  5. w-f WF w domu-siatkówka-dosk.odbić piłki IV,Va,Vb,VIII *** 3.SIATKÓWKA.INSTRUKCJA *** KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2
  6. matematyka

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. polski
  3. w-f WF w domu-siatkówka-dosk.odbić piłki IV,Va,Vb,VIII *** 3.SIATKÓWKA.INSTRUKCJA *** KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2
  4. matematyka
  5. biologia
  6. plastyka
    angielski

Klasa V b:

  1. ang
  2. mnar.niem
  3. historia
  4. biologia
  5. matematyka
  6. religia
  7. w-f WF w domu-siatkówka-dosk.odbić piłki IV,Va,Vb,VIII *** 3.SIATKÓWKA.INSTRUKCJA *** KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2

Klasa VI a:

  1. polski
  2. biologia
  3. plastyka
  4. muzyka
  5. matematyka – * zapraszam przed ekrany o godzinie 10:45 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  6. historia
  7. w-f KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2*** INDEKS SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ-VIa,VIb

Klasa VI b:

  1. religia
  2. matematyka
  3. j.mn.nar niem.
  4. w-f KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2 ***INDEKS SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ-VIa,VIb
  5. j.polski
  6. tech.
  7. muzyka

Klasa VII:

  1. z wych
  2. plastyka
  3. matematyka
  4. chemia plik 1, plik 2 – zeszyt ćwiczeń
  5. polski
  6. fizyka
  7. religia
    KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2

Klasa VIII:

  1. matematyka
  2. angielski plik 1, plik 2 – egzamin
  3. z wych. – nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  4. historia
  5. chemia plik 1, plik 2 – zeszyt ćwiczeń
  6. w-f WF w domu-siatkówka-dosk.odbić piłki IV,Va,Vb,VIII *** 3.SIATKÓWKA.INSTRUKCJA *** KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ 26.03-3.04 IV,Va,Vb,VIb,VII,VIII *** INSTRUKCJA K.A.F 2
  7. polski
  8. doradztwo zawodowe

 

Materiały na środę 25.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa I:

niemiecki: plik 1, plik 2, plik 3, plik 4, plik 5, plik 6, plik 7

Klasa II:

J.mn. niem. kl.II.-25.03.2020r.

25.03.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *

Klasa III:

język angielski kl III 25.03

Klasa IV:

  1. przyroda – nauczyciel na zwolnieniu lekarskim
  2. matematyka
  3. historia
  4. w-f
  5. informatyka
  6. polski
  7. m. nar. niem

Klasa V a:

  1. m.nar.niem
  2. ang.
  3. technika
  4. polski
  5. w-f
  6. historia
  7. mn.nar.niem

Klasa V b:

  1. j.polski
  2. j. polski
  3. w-f
  4. j.m.n.miem., drugi plik: j. niem
  5. zaj. z wych
  6. matematyka
  7. geografia geografia, 25.03.2020, klasa Vb

Klasa VI a:

  1. w h i k
  2. polski
  3. matematyka – zapraszam przed ekrany o godzinie 8:55 (szczegóły po kliknięciu w link “matematyka”)
  4. ang język angielski kl VIa 25.03
  5. historia
  6. m.nar.niem

Klasa VI b:

  1. biologia
  2. mn.nar.niem
  3. matematyka
  4. religia
  5. polski
  6. whik
    informatyka grupa 2

Klasa VII:

  1. informatyka grupa 1
  2. geografia
  3. niemiecki
  4. matematyka
  5. polski
  6. w-f
  7. historia

Klasa VIII:

  1. historia
  2. religia
  3. polski
  4. polski (plik powyżej)
  5. matematyka
  6. angielski 8 na 25.03 plik nr 2: język angielski kl VIII 25.03
  7. w-f
  8. mn.nar.niem

 

Materiały na wtorek 24.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa I:

język angielski kółko j.ang 1-3 24.03.

Powtorki-kumulatywne-kółko 24.03

Klasa II:

język angielski kółko j.ang 1-3 24.03.

Powtorki-kumulatywne-kółko 24.03

język angielski kl II 24.03.

Klasa III:

język angielski kółko j.ang 1-3 24.03.

Powtorki-kumulatywne-kółko 24.03

Klasa IV:

24.03.20r., muzyka, kl IV (3)

24.03.2020 TECHNIKA KL IV

klasa IV 24.03.2020 j angielski

24.03.20r. język polski – klasa 4

Klasa V a:

junior-explorer-5-bank-pomyslow

język angielski klasa Va 24.03

Klasa V a Matematyka 24.03.2020 r.

24.03.2020, geografia, klasa Va

24.03.2020r., język niemiecki kl. Va Vb

24.03.2020r., język niemiecki kl. Va Vb

24.03.20r. język polski-klasa 5a

Klasa V b:

junior-explorer-5-bank-pomyslow

język angielski Vb 24.03

24.03.20r., muzyka, kl Vb

24.03.2020r. TECHNIKA KL V B

j.mn.niem. kl.Vb-24.03.2020r.

24.03.2020r., język niemiecki kl. Va Vb

24.03.2020r., język niemiecki kl. Va Vb

Klasa VI a:

junior-explorer-6-bank-pomyslow

24.03.2020r. TECHNIKA KLVI A

24.03.20r.-język polski-klasa 6ab

24.03.2020 r. * zajęcia z wychowawcą * klasa 6a *
Zapraszam przed ekrany na godz. 10:45.
Test lekcji online.
Szczegóły w zajęciach z wychowawcą
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_zzw/20200324_zzw_klasa_6a.html

24.03.2020 r. * matematyka * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_m/20200324_matematyka_klasa_6a.html

24.03.2020 r. * informatyka * klasa 6a * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200324_informatyka_klasa_6a.html

Klasa VI b:

junior-explorer-6-bank-pomyslow

język angielski VI b 24.03

24.03.20r.,plastyka, kl VIb

Klasa VI b Matematyka 24.03.2020 r.

24.03.20r.-język polski-klasa 6ab

24.03.2020 r. * informatyka * klasa 6b grupa 1 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200324_informatyka_klasa_6b_grupa_1.html

Klasa VII:

Klasa VII Matematyka 24.03.2020 r. Nauczanie_zdalne

Klasa VII Matematyka 24.03.2020 r.

24.03.2020 r. klasa 7 język polski

klasa VII 24.03.2020 j angielski

24.03 chemia klasa VII

Klasa VIII:

język angielski VIII 24.03.

8 na 24.03

Klasa VIII Matematyka 24.03.2020 r.

j. mn. niem. klasa VIII-24.03.2020r.

24.03.2020r., język niemiecki kl. VIII

24.03.2020 r. * informatyka * klasa 8 grupa 1 * wersja filmow YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200324_informatyka_klasa_8_grupa_1.html

24.03 chemia klasa VIII

 

Materiały na poniedziałek 23.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa I:

język angielski 23.03 kl I

klasa I NEA1_AB_Karty Pracy_2017_EP_OK

Klasa II:

J.mn. niem. kl.II.-23.03.2020r.

was-kann-man-zum-fruhstuck-essen_kl.II-23.03.2020r.

Klasa III:

język angielski 23.03 kl III

Klasa IV:

zadanie nr 3. język niemiecki kl.IV 23.03.2020

j. angielski klasa IV 23.03.2020

Klasa IV Matematyka 23.03.2020 r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

23.03.20r. – język polski-klasa 4

Klasa V a:

Klasa V a Matematyka 23.03.2020 r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

23.03.20r.-język polski-klasa 5a

Klasa V b:

Klasa V b Matematyka 23.03.2020 r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

23.03.20r.,plastyka, kl

23.03.2020 r. * informatyka * klasa 5b *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200323_informatyka_klasa_5b.html

Język polski, kl. 5b, 23.03.2020 r.

Klasa VI a:

j.mn. niem.kl.VIa-23.03.2020r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

23.03.2020 r. * matematyka * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_m/20200323_matematyka_klasa_6a.html

język angielski kl VI a i VIb 23.03.2020

23.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Klasa VI b:

23.03.2020, geografia, klasa VIb

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

język angielski kl VI a i VIb 23.03.2020

23.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Klasa VII:

zadanie3a. język niemiecki kl.VII 23.03.2020r.

zadanie 3b. język niemiecki kl.VII 23.03.2020r.

klasa VII, j. angielski, 23.03.2020

23.03.2020r. BIOLOGIA KL. VII

Klasa VII Matematyka 23.03.2020 r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

23.03.2020r. klasa VII język polski

Klasa VIII:

język niemiecki kl. VIII 23.03.2020r Romanze im Perfekt

2. język niemiecki kl.VIII

23.03.2020r. EDB kl. VIII

23.03.2020r. BIOLOGIA KL. VIII

Klasa VIII Matematyka 23.03.2020 r.

23.03.20. Prezentacja od psychologa na temat zjawiska hejtu internetowego,_uczniowie klas IV-VIII

język angielski 23.03 kl VIII

 

Materiały na piątek 20.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa I:

prace j. niemiecki kl.I: część 1, część 2, część 3, część 4

Klasa II:

20.03.kl II angielski

Klasa IV:

Klasa IV Matematyka 20.03.2020 rok

20.02.20r.-język polski-klasa 4

Klasa V a:

Klasa V a Matematyka 20.03.2020 r.

20.03.2020 r. * informatyka * klasa 5a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200320_informatyka_klasa_5a.html

20.02.20r.-język polski-klasa 5a

Klasa V b:

Klasa V b Matematyka 20.03.2020 r.

lena-die-sportlerin-Kl VIa i VIb

Język polski, kl. 5b, 21.03.docx

Klasa VI a:

język angielski 20.03 VI a i b

20.03.2020, geografia, klasa 6a

lena-die-sportlerin-Kl VIa i VIb

j.mn.niem kl VIa-20.03.2020r

20.03.20r. – język polski-klasa 6ab

Klasa VI b:

język angielski 20.03 VI a i b

Klasa VI b Matematyka 20.03.2020 r.

j.mn.niem kl VIb-20.03.2020r

20.03.20r. – język polski-klasa 6ab

Klasa VII:

20.03.2020r. BIOLOGIA KL. VII

20.03.20r, muzyka, kl.VII (1)

20.03.2020, geografia, klasa 7

piątek, 20. 03.2020 r. – klasa 7, język polski

20.03.2020 r. * informatyka * klasa 7 grupa 2 *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200320_informatyka_klasa_7_grupa_2.html

Klasa VIII:

20.03.2020, geografia, klasa 8

20.03.2020 r. * informatyka * klasa 8 grupa 2 *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200320_informatyka_klasa_8_grupa_2.html

organizer ósmoklasisty.Materiały pomocnicze dla klasy VIII

j.mn.niem kl VIII-20.03.2020r

Zadanie dla kl. 8, język polski, 21.03. 2020 r. .docx

 

Materiały na czwartek 19.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa I:

język angielski kl I 19.03.

Klasa II:

j.mn. niem kl II -19.03.2020r

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

19.03.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 2 *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200319_edukacja_informatyczna_klasa_2_grupa_2.html

Klasa III:

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

Klasa IV:

19.03.20r, plastyka, kl.IV

j. angielski, klasa IV, 19.03

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

Klasa IV Matematyka, 19.03.2020 r.

19.03.20r. – język polski-kl.4

Klasa V a:

j.mn. niem kl Va -19.03.2020r

19.03.20r, plastyka, kl.Va

19.03.2020r. BIOLOGIA KL. V A docx

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

Klasa Va, Matematyka, 19.03.2020 r.

19.03.20r.-język polski-kl.5a

Klasa V b:

j.mn. niem kl Vb -19.03.2020r

19.03.2020r. BIOLOGIA KL. V B docx

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

język angielski 19.03 kl VB

Klasa V b, Matematyka, 19.03.2020 r.

Klasa VI a:

19.03.2020 r. * matematyka * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_m/20200319_matematyka_klasa_6a.html

19.03.20r, muzyka, kl.VIab

19.03.2020 BIOLOGIA VI A

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

19.03.20r. -język polski-klasa 6ab

Klasa VI b:

J.mn. niem. kl. VIb-19.03.2020r.

19.03.20r, muzyka, kl.VIab

19.03.2020r. TECHNIKA KL. VI B

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

Klasa VI b, Matematyka, 19.03.2020 r.

19.03.20r. -język polski-klasa 6ab

Klasa VII:

19.03.20r, plastyka, kl.VII

język polski klasa 7 Powiedzenia źle rozumiane

klasa VII lekcja wychowawcza

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

Klasa VII, Matematyka, 19.03.2020 r.

19.03 chemia klasa VII

Klasa VIII:

19.03.20r., dla wszystkich, psycholog, UZALEŻNIENIE OD_KOMPUTERA

angielski – klasa II, III, Va, Vb, VIa, VI b, VIII -kahoot

język angielski klasa VIII 19.03

Klasa VIII, Matematyka, 19.03.2020 r.

19.03 chemia klasa VIII

Język polski, kl. 8, 19.03.2020r.

 

Materiały na środę 18.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa II:

18.03.2020 r. * edukacja informatyczna * klasa 2 grupa 1 *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200318_edukacja_informatyczna_klasa_2_grupa_1.html

J.mn. niem. kl.II-18.03.2020r.

Klasa IV:

18.03.2020 r. * informatyka * klasa 4 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200318_informatyka_klasa_4.html

18.03.20r.-język polski-klasa 4

język niemiecki kl. IV 18.03.2020r.

Muzyka kl IV

Klasa IV, 18.03.2020 r. Matematyka

Klasa V a:

j.mn.niem.kl.Va-18.03.2020r.

18.03.2020 TECHNIKA KL V A

18.03.20r.-język polski-klasa 5a

Muzyka kl. V a b

Klasa V b:

j.mn. niem.kl. Vb-18.03.2020r.

18.03.2020, geografia, klasa Vb

Klasa V b, 18.03.2020 r. Matematyka

Muzyka kl. V a b

język polski, 18.03.2020r, kl. 5b:
Moi Drodzy, dzisiaj powtarzacie przyimki. Zadania rozwiązujecie wytrwale na platformie EduNect. Jeśli ktoś nie pamięta loginu lub hasła, proszę o kontakt, prześlę.
Działajcie odważnie i ćwiczcie wytrwale.
Dużo zdrowia
Wychowawczyni

Klasa VI a:

j.mn.niem.kl VIa i kl VIb -18.03.2020r.

18.03.2020 r. * matematyka * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_m/20200318_matematyka_klasa_6a.html

18.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Plastyka kl. VI a b

Klasa VI b:

j.mn.niem.kl VIa i kl VIb -18.03.2020r.

18.03.2020 r. * informatyka * klasa 6b grupa 2 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200318_informatyka_klasa_6b_grupa_2.html

18.03.2020r. BIOLOGIA KL. VI Bdocx

Klasa VI b, 18.03.2020 r. Matematyka

18.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Plastyka kl. VI a b

Klasa VII:

18.03.2020 r. * informatyka * klasa 7 grupa 1 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200318_informatyka_klasa_7_grupa_1.html

18.03.2020, geografia, klasa 7

18.03.2020r. język polski klasa 7

Klasa VII, 18.03.2020 r. Matematyka

język niemiecki kl. VII 18.03.2020r.

2. język niemiecki kl.VII 18.03.2020r.

Klasa VIII:

j.mn. niem. kl VIII-18.03.2020r.

Klasa VIII, 18.03.2020 r. Matematyka

2. język niemiecki kl.VIII 18.03.2020r.

polski, klasa 8, 18.03.2020r.:
Drodzy Uczniowie, nic tak nie poprawia humoru jak szkolna lektura, której wielowątkowość sprawia zawrót głowy. Wierzę, że test ze znajomości “Quo vadis” pozwoli Wam utrwalić treść i oswoi Was z powieścią historyczną. Platforma EduNect, lekcja na 18.03.
Pamiętajcie również, że czeka Was charakterystyka wybranego bohatera powieści. W zestawie Wasz ulubiony Petroniusz, eteryczna Ligia oraz dynamiczny Marek Winicjusz.
Kolejne wieści wkrótce.
Odpoczywajcie twórczo 🍀
Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Koj

 

Materiały na wtorek 17.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

Klasa IV:

17.03.20r.-język polski-klasa 4 załącznik

zał. 1 – j.polski-17.03.20r. -klasa 4

j. angielski klasa IV 17.03

17.03.2020 – TECHNIKA KLIV

Klasa V a:

17.03.20r.- język polski-kl.5a

17.03.2020, geografia, klasa Va

17.03.2020r. TECHNIKA KL. VIA

Klasa V b:

17.03.2020 TECHNIKA KL VB

Język mniejszości niem.kl.VB 17.03.

Klasa VI a :

17.03.2020 r. * matematyka * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_m/20200317_matematyka_klasa_6a.html

17.03.2020 r. * zajęcia z wychowawcą * klasa 6a *
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_zzw/20200317_zzw_klasa_6a.html

17.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Klasa VI b:

17.03.2020 r. * informatyka * klasa 6b grupa 1 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200317_informatyka_klasa_6b_grupa_1.html

17.03.20r.-język polski-klasa 6ab

Klasa VII:

Klasa VIII:

17.03.2020 r. * informatyka * klasa 8 grupa 1 * wersja filmowa YT
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200317_informatyka_klasa_8_grupa_1.html

Lekcja języka niemieckiego w klasie VIII w dniu 17.03.Ł.

 

 

Materiały na poniedziałek 16.03.2020 r.:
(pozostałych materiałów na dany dzień szukaj na dole strony w dziale “Materiały zbiorcze”)

16.03.20r. – język polski-klasa 4

16.03.20r. – język polski-klasa 5a

16.03.20r. – język polski-klasa 6ab

16.03.2020, geografia, klasa VIb

Lekcja j.niem.dla kl. II i kl.VIa na dzień 16.03.2020r.

język niemiecki zadanie kl. IV 16.03.2020

język niemiecki zadanie kl. VIII 16.03.2020

16.03.2020 r. * informatyka * klasa 5b * wersja filmowa YT:
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200316_inforamtyka_klasa_5b.html

16.03.2020 r. * informatyka * klasa 6a * wersja filmowa YT:
http://ndosehero.cba.pl/dl_nz_i/20200316_inforamtyka_klasa_6a.html

16.03.20r. EDB

16.03.2020r. biologia kl. VII

16.03.20r. BIOLOGIA VIII

język angielski klasa IV 16.03

Plastyka kl Vb

Prezentacja na temat technik relaksacyjnych dla wszystkich uczniów PSP w Łubnianach


Materiały zbiorcze:

Informacja dla rodziców i uczniów klasy I -26-27.03

Informacja dla rodziców i uczniów klasy I -2

DLA WSZYSTKICH JAK GRAĆ W KAHOOT!

Tematy zajęć z religii, historii i wiedzy o społeczeństwie od 12 marca do 25 marca na czas pobytu uczniów w domu

Materiały na poniedziałek i wtorek 16.03.2020 r. i 17.03.2020 r. – język polski-klasa 7

język angielski klasa VII, 16.03. 17.03. 20.03.:

Uczniowie klasy VII,
w tym tygodniu proszę Was o wykonanie powtórzenia z rozdziałów 1-4.
Znajdziecie je w Waszych ćwiczeniach na stronach 54-57. Jest to powtórzenie
wcześniej omawianych tematów. Odpowiedzi przeanalizujemy wspólnie na
lekcji.

Wychowanie fizyczne KL. IV – VIII:

INSTRUKCJE

KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ docx

KARTA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ pdf

język angielski zadania dla uczniów klas 1,2,3,5a,5b,6a,6b,8 na czas 16.03 – 20.03

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

Klasa VII chemia

Klasa VIII chemia

Matematyka klasa VIII

Informacje dla rodziców i uczniów klasy pierwszej

 


 

Plan lekcji – obowiązuje od 24.02.2020r