Aktualnościplakat

Jak zaprzyjaźnić się z przyrodą i poznać ją bliżej? Jest wiele sposobów. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych i zabawach na świeżym powietrzu podczas spotkania ekologicznego w siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy, który odbył się 28 września w ramach projektu „Stobrawska wstęga – ostoja bioróżnorodności – edukacja, rozpoznanie, ochrona”.

Poprzez zabawę dzieci dowiedziały się wiele o Stobrawskim Parku Krajobrazowym i jego walorach. Wartości edukacyjne przekazano w bardzo przystępny sposób podczas ciekawych prelekcji, podczas których można było z bliska zobaczyć gatunki roślin i zwierząt występujące w Stobrawskim parku.

Dzieci mogły przejść się ścieżką edukującą oraz dołączyć do warsztatów plastycznych, których tematem głównym były oczywiście park i natura. Był też czas na zabawy z animatorem i poczęstunek. Dla żądnych przygód zostało przygotowane stanowisko, na którym można było zostać prawdziwym poszukiwaczem złota.

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fopowiecie.info%2Fedukowali-sie-poprzez-zabawe-w-siedzibie-stobrawskiego-parku-krajobrazowego-galeria%2F%3Ffbclid%3DIwAR30pnRjjZuiH1BM0sd1IvZYTW4KfaNlpbyGo2Dt6z10AiH1dDiWoeqVcpg&h=AT0MahNnrGtMZDCjPBDOS_wztroUVC4

 

Zapraszamy na fotorelację