Aktualnościbukiet

Szanowni Nauczyciele, drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!

 

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Wymaga nie tylko umiejętności, ale też szczególnego talentu i zaangażowania. To Państwo wskazujecie drogę życiową, rozbudzacie ciekawość świata, wspieracie radą i przykładem. Jesteście przewodnikami w życiu młodych ludzi, ujawniacie pasje, inspirujecie i motywujecie do podejmowania wyzwań.

Dziękuję, za trud pięknej pracy podejmowany na co dzień w roli Nauczyciela. Dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorów jest cennym darem, który daje szanse rozwoju oraz lepszej przyszłości.

Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia.

Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli, przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i estetycznych warunków nauki i pracy.

Dziś, w tym bardzo ważnym dniu, pragnę złożyć wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji.

Życzę Państwu wiele twórczej energii, odwagi i siły, do podejmowania nowych wyzwań, a także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów i zamierzeń.

Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście w każdym Nauczycielu dostrzegli tę iskrę pasji, którą będziecie naśladować.

 

Z wyrazami szacunku

 

Wiesława Palt

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Łubnianach