Aktualnościpuchary

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Szkoły, Uczniowie!

Był to wyjątkowo trudny rok, rok w którym nie raz trzeba było stawić czoło różnym trudnościom i wyzwaniom.

Drodzy Uczniowie!

Za wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!!

A szczególnie tym spośród Was, którzy swoja pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów.

Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad i zawodów sportowych. Przed Wami wakacje, czas zasłużonego odpoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo.

Drodzy Absolwenci – Uczniowie Klas Ósmych

To wasz ostatni dzień w naszej szkole. Przed Wami nowe szkoły, nowe wyzwania, nowe sukcesy. To czas, kiedy musicie zastanowić się, kim jesteście i czego oczekujecie, w jaki sposób chcecie nadać sens swojemu życiu.

Kochani!

Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach.

Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Pamiętajcie, że rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i kiedy myślimy że osiągnęliśmy ostatni, otwiera się przed nami kolejny. To umiejętność dokonywania wyborów decyduje o losie człowieka. Teraz stoicie właśnie przed takim wyborem, przed kolejnym etapem waszego życia. Dzisiaj wyruszacie w kolejną drogę do której staraliśmy się Was jak najlepiej przygotować. Myślę, że nam się to udało. Uczcie się dokonywać mądrych wyborów, które pozwolą spełnić Wasze oczekiwania i marzenia. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni.

Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Bądźcie szczęśliwi i dzielcie to szczęście między innymi. Powodzenia!

Szanowni Rodzice, Sponsorzy, Przyjaciele Szkoły!

Chciałabym również podziękować Państwu za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom naszych uczniów za pomoc i życzliwość okazywana szkole. Mamy świadomość, że bez Waszego wsparcia i wspólnej troski o dobro każdego dziecka i szkoły niewiele  moglibyśmy osiągnąć.

Dziękuję Radzie Rodziców za zaangażowanie w sprawy szkoły i pomoc w rozwiazywaniu różnych szkolnych problemów, za uczestnictwo w przygotowaniu wielu imprez i uroczystości oraz za materialne wsparcie

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Obsługi !

Dziękuję także Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszych uczniów. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek.

Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukacje naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo, za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Podsumowanie całorocznej pracy.

 • 31 uczniów ukończyło szkołę podstawowa ,w tym 12 z wyróżnieniem,14 otrzymało nagrody książkowe;
 • 149 otrzymało promocje do następnej klasy w tym:
 • 34 uczniów otrzymało promocję z wyróżnieniem,
 • 75 uczniów otrzymało nagrody książkowe,
 • 20 uczniów otrzymało Nagrodę Dyrektora Szkoły,
 • 15 uczniów otrzymało stypendium za wyniki w nauce,
 • 24 uczniów otrzymało stypendium za osiągnięcia sportowe.

Uczniowie nominowani do Nagrody Wójta Gminy Łubniany za:

 • Szczególne osiągnięcia w nauce – 2 uczeń
 • Szczególne osiągnięcia sportowe – 2 uczniów
 • Szczególne osiągniecia sportowe drużynowe – 1 drużyna
 • Szczególne osiągnięcia artystyczne – 2 uczniów
 • 4 uczniów nominowanych do stypendium Wójta Gminy Łubniany
 • 46 uczniów otrzymało statuetki w klasyfikacji na „Najlepszego Ucznia Sportowca
 • 3 uczniów otrzymało „Złote Tablo” za osiągnięcia sportowe oraz drużyna chłopców

Uczniowie reprezentowali szkołę w konkursach i przeglądach na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i regionalnym:

 • 5 uczniów w konkursach przedmiotowych,
 • 21 uczniów w konkursach wiedzy,
 • 18 uczniów w konkursach artystycznych,

Zdobyli:

 • 14 – I miejsc
 • 5 – II miejsc
 • 19 – III miejsc
 • 6 wyróżnień

Łącznie zdobyli 38 miejsc na podium.

Uczniowie reprezentowali szkołę w 52 zawodach sportowych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim w tym zdobyli:

 • 39 złotych medali
 • 21 srebrnych
 • 15 brązowych

Łącznie zdobyli 75 miejsc na podium.

Uczestniczyliśmy w akcjach , projektach i programach m.in. „SKS”, „Umiem pływać”, „Laboratoria Przyszłości”, „Aktywna Tablica”,” Moje miejsce na ziemi” pozyskując dla szkoły pomoce dydaktyczne w wysokości 105.000 zł.

 • Zdobyliśmy tytuł „Złotej Szkoły” NBP.

Najwyższe średnie uczniów:

Kl. IV – 5,58

Kl. V –  5,59

Kl. VI – 5,50

Kl. VII a – 5,50

Kl. VII b – 5,21

Kl. VIII a- 5,24

Kl. VIII b- 5,80

 

Średnie klas od najwyższej:

I m kl. IV-4,71

II m kl. VII a-4,60

III m kl. VIII b – 4,57

IV m kl. V-4,44

V m kl.VI 4,39

VI m kl. VII b – 4,29

VII m kl. VIII a – 4,15

 

Średni wynik szkoły: 4,45

Frekwencja szkoły: 89%

Wszystkim uczniom gratuluję wyników w nauce i jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali nasza szkołę podczas konkursów, przeglądów i zawodach sportowych oraz za wspaniałą atmosferę, wyjątkowy klimat, za serdeczne przyjęcie uczniów z Ukrainy, za działalność charytatywna, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka.

Kończąc pragnę wszystkim zgromadzonym życzyć spokojnego a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Chciałabym aby wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

                                  Spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Podziękowanie: klas VIII:

„Szkoła jest naszym paszportem na przyszłość, ponieważ jutro należy do tych, którzy przygotowują się do stawienia temu czoła.”
– Malcom X

Szanowna Pani Dyrektor,

Szanowni Wychowawcy,

Drodzy Nauczyciele,

wszyscy Pracownicy Szkoły Podstawowej w Łubnianach,

Przez osiem lat kształtowaliście nasze dzieci, aby w przyszłości wyrosły na wartościowych i uczciwych ludzi. Od początku wpajaliście im pewne zasady oraz prawdy, chociażby tą że „Czegokolwiek się uczysz, uczysz się dla siebie”. Dzisiaj, kiedy opuszczają mury szkoły podstawowej, chcemy wyrazić swoją wdzięczność i uznanie za Wasze zaangażowanie i włożony wkład  pracy.

Dziękujemy Pani Dyrektor za wszelką pomoc, przychylność w sprawach które dotyczyły uczniów i organizacji życia szkolnego. Pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom, którzy pomagali zdobywać wiedzę i osiągnięcia sportowe, próbowali w naszych dzieciach rozbudzić ciekawość świata oraz zaszczepili w nich wiarę w sukces. Szczególne podziękowania kierujemy do wychowawców za trud i serce jakie okazali naszym dzieciom. Z całego serca chcemy podziękować również wszystkim pracownikom szkoły. Dziękujemy, że opiekowaliście się i troszczyli o Nasze dzieci. Chcieliście, żeby szkoła była dla nich drugim domem. To Wy tworzyliście atmosferę tej szkoły.

Wszystkim życzymy udanych wakacji oraz wielu sukcesów w kolejnym roku szkolnym.

Rodzice klasy VIIIa i VIIIb

 

Łubniany, 24.06.2022 r.