Aktualnościpodziękowania na tablicy

Relacja ósmoklasistek z wydarzenia:
Dzień Dziecka w Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach zaczął się już w przeddzień uroczystości, czyli 31 maja 2021r. Odwiedziła nas imprezowa delegacja z Gminy Łubniany, która złożyła nam serdeczne życzenia oraz podarowała słodki poczęstunek (każdej klasie). Byliśmy zaszokowani nagłym przybyciem gości, w szczególności, gdy zobaczyliśmy ich kostiumy, takie jak klaun, żaba – Kermit i czarny kot. Ostatecznie zostaliśmy jednak mile zaskoczeni i będziemy bardzo dobrze wspominać ten dzień.
Ewa

Dnia 31.05 odwiedzili nas przemili goście. Złożyli nam życzenia z okazji naszego święta, które spowodowały na naszych twarzach szerokie uśmiechy. Dostaliśmy również batonika i kartkę z życzeniami. Byli ubrani w strój żaby, kota oraz klauna. Taki czyn z ich strony bardzo poprawił nam humor. Bardzo za to dziękujemy.
Emilia

Dzisiaj z okazji Dnia Dziecka odwiedzili nas reprezentanci Gminy  Łubniany przebrani za różne postacie. Zaśpiewali nam wesołe piosenki, złożyli nam niezwykłe życzenia i poczęstowali nas batonikami. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni i wszystkim było bardzo miło.
Monika

Dzisiaj do naszej szkoły przyjechali reprezentanci Gminy Łubniany. Byliśmy bardzo zaskoczeni, gdy do naszej klasy weszło trzech przebierańców. Zaczęły grać radosne piosenki, a oni złożyli nam życzenia z okazji Dnia Dziecka. Było nam bardzo miło. Na koniec rozdali poczęstunek i radośnie się z nami pożegnali.
Zuzanna

Dzień dobry, dziś z okazji dnia dziecka odwiedziła nas grupa miłych ludzi, która wręczyła nam kartki z życzeniami oraz poczęstowała nas pysznymi batonikami Prince Polo. Byliśmy bardzo szczęśliwi 😀 Każdy z gości miał ciekawe przebranie. Jeden z nich był klownem, drugi żabą Kermitem a trzeci czarnym kotem z bajki Miraculum Biedronka i Czarny Kot. Wydarzenie to miało miejsce 31 maja 2021 roku.
Amelia

W Dzień Dziecka w Publicznej Szkole Podstawowej w Łubnianach odwiedzili nas ludzie przebrani za postacie z bajek. Każdy uczeń dostał kartkę z życzeniami i batonika było to bardzo miłe nikt się tego nie spodziewał.
Melania

Dnia 31.05. maja na lekcji fizyki odwiedzili nas reprezentanci Gminy Łubniany , którzy zrobili nam bardzo sympatyczną niespodziankę. Wszyscy byliśmy  zaskoczeni pięknymi życzeniami oraz przebraniami . Na koniec reprezentanci  poczęstowali nas batonikami. Bardzo dziękujemy za życzenia oraz za słodki poczęstunek 🙂
Paulina