AktualnościLogo PSP w Łubnianach

Chciałam z całego serca podziękować Wam wszystkim za Waszą obecność podczas ostatniego pożegnania Pani Aleksandry Dziei. Również za tą duchową i mentalną, bo wiem i rozumiem, że nie każdy z Was mógł osobiście uczestniczyć w pogrzebie…

Bardzo dziękuję Wam Drodzy Uczniowie również za wspaniałe pamiątki, prace plastyczne i ciepłe słowa dla Pani Oli, za Wasze wspomnienia, za modlitwę….

Dziękuję serdecznie również Wam, Drodzy Rodzice za okazane serce, troskę, pamięć, wyrazy współczucia, pomoc i wsparcie podczas tych ostatnich dni…

Dziękuję również i Wam Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły za mobilizację, siłę i wzajemnie okazywane sobie i mnie wsparcie podczas tych ostatnich dni.

Wiem, że to bardzo trudne i smutne chwile dla całej społeczności szkolnej. Żadne słowa nie są w stanie oddać żalu, smutku i bólu, które nosimy w sercach. Chciałam jednak zwrócić uwagę na fakt, jak bardzo jestem Wam Drogie Dzieci i wszystkim Wam Drodzy Dorośli wdzięczna za to, że w tak trudnych chwilach tak pięknie potrafimy być razem.

Dziękuję.

Wiesława Palt
Dyrektor PSP w Łubnianach