Sport
2020.03.10. W półfinale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej rozegranym dzisiaj w Kędzierzynie Koźlu chłopcy z PSP w Łubnianach odnieśli dwa zwycięstwa i jedną porażkę. W pierwszym meczu ulegli aktualnym mistrzom województwa drużynie z PSP 11 Kędzierzyn Koźle 0:2. Pierwszy set to zdecydowana dominacja gospodarzy. W drugim gra była bardzo wyrównana i wydawało się, że dojdzie do wyrównania. Jednak w końcówce seta ponownie swoją wyższość pokazali gospodarze. Kolejnym rywalem chłopców z Łubnian była drużyna z PSP w Ujeździe. Dobra zagrywka i urozmaicona gra pozwoliły łatwo wygrać pierwszego seta 25:6. W kolejnym obydwie drużyny zaliczyły bardzo dużo błędów własnych. Gra na przewagi, bardzo nerwowa końcówka i ostatecznie tę partię wygrywają Łubniany 32:30. W ostatnim swoim meczu nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną ZSP Kórnica. Mecz miał podobny przebieg jak ten wcześniejszy z Ujazdem. Szybko wygrany pierwszy set 25:17 i bardzo nierówna gra drugiej czwórki w secie drugim (22:25). O wyniku meczu zadecydował tie-break, w którym lepsi okazali się chłopcy z Łubnian wygrywając go 15:6.