Sport

24 października w ramach Igrzysk Dzieci w hali sportowej w Turawie odbyły się półfinały  powiatowe w Halowej Piłce Nożnej chłopców rocznik 2007 i młodsi. W igrzyskach uczestniczyło pięć zespołów ze szkół w Ozimku, Tarnowie Opolski, Turawie, Chrząstowicach i Łubnian. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, więc drużyny rozegrały po cztery mecze.

Wyniki Drużyny z PSP w Łubnianach:

PSP Łubniany – PSP Tarnów Opolski 0:1

PSP Łubniany – SP 3 Ozimek 2:1

PSP Łubniany- PSP Chrząstowice 5:0

PSP Łubniany – PSP Turawa 7:0

Tabela Półfinału:

  1. SP 3 Ozimek
  2. PSP Łubniany
  3. PSP Tarnów opolski
  4. PSP Chrząstowice
  5. PSP Turawa

Pierwsze dwa zespoły czyli Ozimek i Łubniany uzyskały awans do finału powiatowego.

Skład drużyny PSP w Łubnianach; Marko Polok (bramkarz),Michał Piwowar,     Aleksander Gędźba, Maciej Grala ,Florian Gwóźdź, Maksymilian Romanowski, Dawid Sowa, Łukasz Witek, Maksymilian Sowa, Oliwier Sowa.

06

07

 

W tym samym dniu kiedy chłopcy zdobyli awans do Finału Wojewódzkiego XX Edycji „Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku” dziewczęta z PSP w Łubnianach wywalczyły Mistrzostwo Powiatu w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt z rocznika 2007 i młodsze. Mistrzostwa Powiatu odbyły się

25 października w Popielowie wygrywając z Popielowem 2:0,z Kup 8:0 i Ozimkiem 4:2 Drużyna z Łubnian awansowała do Półfinału Wojewódzkiego, który odbędzie się 21 listopada w Oleśnie.

08

Skład drużyny z PSP w Łubnianach: Daria Jagosz (bramkarz),Paulina Bartosz, Paulina Buhl, Paulina Knopp, Szeląg Kinga, Emilia Orzechowska, Karolina Witek, Emilia Olejnik, Liliana Koziol