Aktualności

Trzy dni przed Dniem Edukacji Narodowej (11.10.2019 r.) p. Norbert Dreier otrzymał wyróżnienie ogólnopolskie #OSEhero jako ósmy nauczyciel w roku szkolnym 2019/2020  w Polsce. Dla wiadomości zainteresowanych informacja liczbowa: mamy w Polsce około kilkaset tysięcy nauczycieli. Kim jest #OSEhero? Po wiadomości odsyłamy na stronę internetową https://osehero.pl/onas. Charakterystyka sylwetki #OSEhero: Norberta Dreiera, Łubniany została umieszczona w galerii SUPERNAUCZYCIELI – OSE HERO, do której zapraszamy na stronę internetową https://osehero.pl/osehero/norbert-dreier. Otrzymanie tytułu #OSEhero jest efektem zdobycia tytułu laureata konkursu  #OSEWyzwanie. Laureat otrzymuje mobilną pracownię multimedialną (między innymi 16 laptopów o wartości ok. 50000 zł). Nagroda jest oczywiście wręczana szkole, a nie #OSEhero: Norbertowi Dreierowi. Ma służyć wszystkim uczniom i nauczycielom szkoły, aby lekcje były ciekawsze i bardziej atrakcyjne. Szczegóły o laureacie konkursu PSP Łubniany znajdują się na następujących stronach internetowych:

  1. https://psplubniany.pl/2019/09/psp-lubniany-laureatem-w-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie-bedziemy-mobilni/,
  2. https://opowiecie.info/psp-lubniany-laureatem-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie/ (/JUSTYNA OKOS 23 WRZEŚNIA 2019),
  3. https://opowiecie.info/psp-lubniany-laureatem-w-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie/ (/KINGA TOKARZ 7 PAŹDZIERNIKA 2019),
  4. http://lubniany.pl/4469/psp-lubniany-laureatem-w-ogolnopolskim-konkursie-osewyzwanie.html,
  5. https://www.facebook.com/gmina.lubniany/ (Gmina Łubniany, 4 października o 08:26)
  6. https://echogmin24.pl/psp-lubniany-laureatem-w-konkursie-osewyzwanie/

Każdy #OSEhreo przedstawia motto, którym kieruje się w  życiu i pracy zawodowej.
Oto motto #OSEhero: Norberta Dreiera, Łubniany:

Powinniśmy sprawić, by nasza szkoła,
czy wręcz całe życie,
bardziej przypominało przedszkole
.” – Mitchel Resnick (profesor MIT)

Dreier_ResnickOK

Na zdjęciu p. Norbert Dreier z prof. Mitchelem Resnickiem  twórcą interpretowanego wizualnego języka programowania Scratch, który zawędrował do podręczników informatyki od klasy IV do VIII. (Miejsce wykonania fotografii: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)