Aktualności

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 22 lutego 2016r. o godzinie 10.00 w sali nr.4  odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt z klasy trzeciej. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i  herbaty, a dzieci  wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczęła wychowawczyni Katarzyna Matyjaszczyk, która serdecznie przywitała przybyłych gości. W  udekorowanej sali dzieci pod kierunkiem  wychowawczyni przedstawiły  piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.
Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także przedstawienie o babci i jej „wilku” oraz krótkie przedstawienie kolędowe. Na zakończenie Agatka i Ewa zagrały na instrumencie przygotowane przez siebie utwory . Występy wszystkich dzieci bardzo się podobały, o czym świadczyły gromkie brawa. Następnie wnuczęta wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tej uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.