Aktualności

30 października 2017r. na boiskach Centrum Sportu w Opolu został rozegrany finał powiatowy XVIII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puhar  Tymbarka”. W rozgrywkach spotkały się drużyny we wszystkich kategoriach z powiatu opolskiego. Publiczną Szkołę Podstawową im. Powstańców Śląskich w Łubnianach reprezentowały drużyny w kategorii: U-8 chłopcy,U-10 dziewczyny,U-10 chłopcy,U-12 dziewczyny,U-12 chłopcy. Celem rozgrywek jest promowanie piłki nożnej wśród dzieci, wychowanie przez sport oraz kształtowanie zdrowego stylu życia.

Drużyna chłopców w kategorii U-8 w meczu finałowym zajęła II miejsce zdobywając wicemistrzostwo powiatu.

Drużyna U-8 chłopcy OK

Skład drużyny: Kasjan Dzikowski, Daniel Fronia, Aleksander Gędźba, Mateusz Kasprzyk, Fabian Molek, Jakub Niżyński, Dawid Sowa, Dawid Szeler, Jakub Szymańczyk, Wiktor Zagata

Opiekun: Jolanta Jamińska – Gratulacje!

Drużyna dziewcząt w kategorii U-10 w rzutach karnych o awans do finału wojewódzkiego zajęła również II miejsce zdobywając wicemistrzostwo powiatu.

Drużyna U-10 dziewczyny OK

Skład drużyny: Paulina Bartosz, Milena Bień, Paulina Buhl, Daria Jagosz, Rafaela Król, Aleksandra Madziewicz, Wiktoria Nowak, Emilia Olejnik, Wiktoria Sowa, Karolina Witek

Opiekun: Dariusz Palt-Gratulacje!

Drużyna chłopców w kategorii U-10 musiała się zmierzyć z drużynami z klubów sportowych.

Skład drużyny: Piotr Duława, Dominik Gwóźdź, Sebastian Kowalczyk, Jakub Langosz, Łukasz Czech

Xavier Moczko, Maksymilian Stręciok, Igor Włodarczyk

Drużyna dziewcząt w kategorii U-12 w meczu finałowym zajęła I miejsce, zdobywając awans do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany wiosną w Brzegu.

Drużyna U-12 dziewczyny OK

Drużyna U-12 dziewczyny z trenerem Panem Dariuszem Paltem OK

Skład drużyny: Nadia Klara, Paulina Knopp, Blanka Kołodziej, Liliana Koziol, Zuzanna Król, Emilia Orzechowska, Amelia Sossna, Emilia Sowa, Weronika Szędzielorz, Kinga Szeląg

Drużyna chłopców w kategorii U-12 przegrała w rzutach karnych i zajęła III miejsce w finale powiatowym.

Drużyna U-12 chłopcy OK

Skład drużyny: Aleksander Blaszczyk, Fabian Buchta, Maciej Grala, Paweł Langos, Łukasz Nikisz, Łukasz Niżyński

Szymon Sobków, Oliwier Sowa, Maksymilian Sowa, Pascal Wiench

Drużyny otrzymały dyplomy, medale oraz puchary. Gratulujemy uczestnikom i nauczycielom oraz życzymy sukcesów na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.